WIJN AANBIEDINGEN

    De flessen zijn verpakt per 6 of 12 flessen.

    CHAMPAGNES

    Excl. btwIncl. btw
      Michel Furdyna. Carte Blanche 20,7725,13
      Möet & Chandon Brut  29,5035,69
    Ruinart Blanc de Blanc61,1073,93

    WITTE WIJNEN

    Excl. btwIncl. btw
      Babich Sauvignon Blanc New Sealan201811,9714,48
      Pouilly Fumé. Loire201816,4319,88
     Saint Véran. Bourgogne   201713,2416,02
     Meursault “Narvaux” Bouzereau. Bourgogne201838,1146,12

    ROSE WIJNEN

         Excl. btwIncl. btw
     M de Minuty. Provence    201913,95 16,87
      Opal. Davinum. Toscane201814,9518,08

    NIET FRANSE RODE WIJNEN

    Excl. btwIncl. btw
      Babich Syrah. New Sealand201712,6715,33
     Pinot Noir. Leth. Oostenrijk201715,2118,40
     Malbec Terrazas Los Andes. Argentinïe201614,5417,59
     Els Pics Priorat. Spanje   201613,8716,78
     Monferrato Just Black. Piëmonte. Italië   201715,1818,37

    BORDEAUX

    Excl. btwIncl. btw
    24Tourelles de Longuevilles. Pauillac201539,8748,24
    48Reserve de Malartic. Graves201523,3328,23
    24Sociando Mallet. Haut Médoc201634,8042,10
    60Les Grands Chênes. Médoc201615,3118,52
    48Château La Haye. St Estèphe201617,1220,72
    48Château Quinault l’Enclos. St Emilion201633,6040,65
    12Château Lynch Bages. Pauillac2016128,46155,43
    60Château de la Commanderie. Lalande201615,1118,28
    18Château Tayet. Bordeaux201513,1215,87
    24Château Villemaurine. St Emilion201645,6055,17
    21Château Montrose. St Estèphe2016172,80209,08
    54Château Martet. St Foy Bordeaux201522,4427,15
    60Château Puy Blanquet. St Emilion201516,0619,43
    60Pauillac de Lynch Bages. Pauillac201528,0033,88
    6Château Pape Clement. Graves201597,63118,13
    12Château Dutruch Grand Poujeaux. Moulis201518,5222,41
    12Château Poujeaux. Moulis201528,8034,84

    KELDERRESTJES

    Excl. btwIncl. btw
    54Tourelles de Longuevilles. Pauillac201140,0048,40
    108Château La Croizille. St Emilion201060,0072,60
    60Querciabella. Super Toscan. Italië200765,0078,65
    54D de Dassault. St Emilion201121,5024,8
    12Château Lacoste Borie. Pauillac201127,3033,03
    24Château Marquis d’Alesme. Margaux201237,9245,88
    17Château Léoville Las Cases. St Julien2007150,00181,50

    MAGNUM FLESSEN

    Excl. btwIncl. btw
    58Château Villa Bel Air. Graves 201529,8336,09
    54Château Tayet. Bordeaux Supérieur201524,6529,82
    26Château de la Commanderie. Lalande201431,2237,77
    24Savigny Les Beaune. Planchots. Dublère201272,0087,12

    Voor een bestelling graag mailen op info@gasthofhalifax.be
    Vervolgens antwoorden we voor de verdere afhandeling.